Мотор'ролла — український рок-гурт з міста Хмельницького. Створений у 1994 році. У 1995 та 1997 роках гурт ставав лауреатом фестивалю «Червона Рута»
Протягом 1990-1994 років сформувався початковий склад: Олександр Буднецький — вокал; Ігор Лисий — гітара; Сергій Присяжний — гітара; Віктор Верхняцький — бас-гітара; Костянтин Стрелецький — барабани; Ілля Демба — саксофон.
Перший публічний виступ гурту відбувся 11 травня 1994 року. Цю дату і вирішено вважати офіційним днем народження групи Мотор'ролла (назва якої пишеться тільки з двома буквами «Р» через апостроф, і подвійним «Л») Хоча перша назва гурту, запропонована Буднецьким, звучала так: "Piractum Est". Ця фраза у поєднанні із опущеним до низу великим пальцем руки, на гладіаторських боях означала - "Добити". Але з часом команда усвідомила, що стилістично музика не відповідає цій „ґотичній” назві і вирішила змінити ім’я. Влітку 94-го було вирішено назватися „Мотор’ролла”, що є скороченням двох слів – “мотоцикли” та “рок’н’ролл”.
Написання першого музичного матеріалу відбувалося на балконі вокаліста. Свого часу батьки вокаліста Женя та Люся Буднецькі були відомі як професійні артисти та працювали в одній команді з „корифеєм” української пісні Миколою Мозговим. Цей факт не міг не відбитися на бажанні Сашка коли-небудь опинитися на сцені. Напрацьована роками репетиційна база Буднецьких стала відповідним поштовхом для розвитку «Мотор'ролли».
1995 — Мотор'ролла перемагає у відбірковому турі „Червоної Рути”. Групу полишає басист Віктор Верхняцький і на його місце приходить Євген Тимошенко. Команда вперше їде віступати за межі Хмельницька, а саме у Севастополь, на фінал всеукраїнського фестивалю „Червона Рута 95”. Морське повітря, відсутність батьківського контролю та відповідна атмосфера позитивно вплинула на подальший розвиток групи. У результаті – чесно завойований диплом „...за сучасне трактування української балади” з піснею „Ой На Горі Вогонь Горить...”, купа нових знайомих та невдала спроба вигнати Ігоря Лисого з команді за зловживання алкогольними напоями. Відразу після „Рути”, через необхідність захищати Батьківщіну, Костянтин Стрелецький передає барабанну естафету своєму учню Сергію Лебедю. В той самий час, через внутрішні непорозуміння з групи йде Євген Тимошенко. Ігор Лисий, заморений спостереженнями скаженої ротації басистів, власноруч взявся освоювати інструмент, який має меншу кількість струн. Лисий стає незмінним, аж до цього часу, басистом групи.
1996 — гурт втрачає саксофоніста Іллю Дембу. Зараз, громадянин США, мешканець міста Бостон, Ілля підтримує тісні стосунки з музикантами групи.
Команда виступає на фестивалі „Нівроку” у Тернополі та бере участь в телепрограммі „Веселий Роджер” (ведучий Ігор Пелих) на тернопільському телебаченні. Наприкінці року ми записали перший альбом ”Забави Патріотів” та зняли перше відео на пісню „Революція”. 97-ий рік. У групі з’являється скретч-майстер Андрій Захарко, вихованець хмельницького музичного училища. Мотор’ролла виявляється першою в країні рок-групою з власним Діджеєм.
На фестивалі „Червона Рута 97” група стає лауреатом третьої премії. Знімається кліп на пісню „Моя Голова Не Мікросхема”, презентація якого відбувалася у грудні в „Кіно-клубі” кінотеатру „Київська Русь”, на дворі -27 градусів за Цельсієм!!!
1998 — У славному місті Кам’янець-Подільский, разом з „Братами Карамазовими” та «Кому Вниз», Мотор’ролла бере участь у дійстві під назвою „Козацькі Забави”. Наприкінці року стає дипломантом конкурсу молодих виконавців „Майбутнє України” (м. Львів).
Записує другий альбом на студії інді-лейблу „Фост Дракону Рекордс”. З команди йде Андрій Захарко, який від’їжджає на постійне місце проживання до Іспанії. 99-ий рік. Компанія ”Мюзік Фекторі Груп” випускає другий альбом команди під назвою „Тиск”. У червні група бере участь у триденному міжнародному фестивалі „РОК-КИЇВ 99”
Ще у цьому році були такі фестивальні виступи — «Нівроку 99» та «Рок-Екзистенція-99», сольний виступ у легендарному клубі «Лялька» м. Львів.
2000 — Протягом року Мотор’ролла не полишала концертних майданчиків. Після виступу у Донецьку на фестивалі „Золотий Скіф” з групи йде Олександр Буднецький. До того часу гітарист групи Сергій "Сєня" Присяжний стає вокалістом-гітаристом. Дуже багато часу йде на переробку матеріалу під вокальні таланти нового фронтмена.
Паралельно накопичується матеріал на новий альбом. було записано першу пісню до майбутнього диску, який має назву „А Я Собі Гуля...” спільно з вокалістом групи «Воплі Відоплясова» Олегом Скрипкою (2002 рік).
У групі з'являються нові люди. Замість Сергія Лебедя приходить вже Олександр Кирилюк, а також другий гітарист Олег Бурбела – обидва колишні учасники банди «Мої Рослини». Саме з цього часу затвердився новий склад команди, який є актуальним і на цей час.
Сергій "Сєня" Присяжний їде до Києва на постійне місце проживання, але репетиції та процес запису не перериваються. 2003 рік. „Мотор’ролла” організовує спільний виступ з групою „Воплі Відоплясова”. Продовжує записувати пісні до нового альбому та опиняється серед запрошених на легендарному фестивалі „Альтернатива” у м.Львові. Також того року ми зняли відео на пісню „Не Дзвонила, Не Заходила”. 2004 рік. Запис програми "Твій формат" на телеканалі М1. Виступ на святкуванні триріччя музичного телеканалу „Ентер”.
Склад групи:
Сергій «Сєня» Присяжний — вокал, гітара
Ігор Леонідович Лисий — бас
Олег Бурбела — гітара
Олександр Кирилюк — барабани, бек-вокал
Олег Фіщук — звукорежисер
Богдан Гловацький — керманич
Альбоми гурту: